Gyengeáramú elektrotechnikus

2024-01-12 | 65a1277f07dce

Nem esik nehezedre eligazodni a műszaki rajzok olykor kicsit kacifántos világában? Volt már dolgod gyenge áramú rendszerek kivitelezésével és szeretnéd tovább fejleszteni tudásod?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

GYENGEÁRAMÚ ELEKTROTECHNIKUS

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gyengeáramú rendszerek (tűz- és vagyonvédelmi, beléptető rendszerek) kivitelezési munkáinak ellátása
  • Szerelési munkák előkészítése
  • Szakterület szerinti műszaki rajzok gyors és helyes leolvasása
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Középfokú elektrotechnikai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Megbízható, precíz, önálló proaktív személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés (műszaki rajz alapján)
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit partnerünk kínál:

  • Teljes munkaidős állás
  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helyeBorsod megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Szakközépiskolai érettségi
  • Technikus
Szükséges szakképzettség
  • Középfokú műszaki
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Műszaki
  • Szakmunka
  • Telekommunikáció
  • Vagyonvédelem
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő