Értékesítési vezető

2023-12-13 | 65798ca47056a

Szívügyed a magyar turisztika? Vezetőként szívesen dolgoznál egy szálloda értékesítési stratégiájának kialakításán, fejlesztésén? Több éves értékesítői tapasztalattal keresel új kihívást?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ
pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:
  • Értékesítési csapat munkájának irányítása
  • A szálloda árazási stratégiájának kialakítása
  • Potenciális értékesítési csatornák felkutatása
  • A szálloda és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások belföldi és külföldi értékesítése
  • Szoros kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • Riportok készítése az igazgatóság részére

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:
  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • Legalább 4-5 év releváns szakmai tapasztalat (preferáltan szállodai területen)
  • Folyékony angol nyelvtudás, további nyelvek ismerete előny
  • Online foglalási rendszerek ismerete
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Önálló, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: kiss.krisztina@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú gazdasági, pénzügy-számvitel
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Értékesítés
  • Menedzsment
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina