Értékesítő

2023-12-13 | 65798bbe1f4a9

Értékesítésben szereztél tapasztalatot? Jó műszaki affinitásod van, és keresed az új kihívások?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

ÉRTÉKESÍTŐ
pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:
  • Beérkező megkeresések alapján kivitelező cégek felkeresése, üzleti tárgyalások lebonyolítása országosan
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Forgalmazott termékek, kiegészítő szolgáltatások bemutatása, ártárgyalások lebonyolítása, egyedi együttműködési feltételek kialakítása
  • Viszonteladói kapcsolatok önálló kiépítése
  • Viszonteladó partnerek menedzselése
  • Kiállítói részvétel szakmai napokon, konferenciákon,
  • Pénzügyi teljesítések menedzselése, folyamatok nyomon követése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:
  • Főiskolai végzettség /BSC, lehetőleg műszaki és/vagy gazdasági szakirány
  • Értékesítő attitűd, műszaki orientáltság
  • B2B területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Jó ügyfélkommunikációs, tárgyalástechnikai készség
  • B kategóriás jogosítvány, mobilitás
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret
  • Microsoft alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: kiss.krisztina@eastjob.hu

EASTJOB – A siker RÁD vár!
Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Értékesítés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina