Festőüzemi gyártástámogató mérnök

2023-12-13 | 65798a8e76350

Vegyészmérnökként új és érdekes kihívásokat keresel? Szeretsz kerékpározni és szívesen részese lennél egy prémium bicikliket gyártó cég festőüzemének? Esetleg pályakezdő, junior mérnökként keresel egy izgalmas munkahelyet?
Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

FESTŐÜZEMI GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK
pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:
  • Gyártási folyamatok fejlesztése (új gépek, technológiák, szerszámok, anyagok bevezetése)
  • Festőüzemi sorok felügyelete és támogatása
  • Vevői reklamációk kivizsgálása
  • Auditokban való aktív részvétel
  • Szoros együttműködés a tárosztályokkal (pl.: minőségbiztosítás, fejlesztés)
  • Anyagköltségek folyamatos monitorozása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:
  • Vegyészmérnöki diploma
  • Preferáltan 1-3 év szakmai tapasztalat mérnökként és/vagy gyakornokként
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:
  • SAP ismerete
  • Kerékpár alkatrészek, mechanikák ismerete

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: klara.szomolya@eastjob.hu

EASTJOB – A siker Rád vár!
Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, anyagmérnök
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, vegyészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Mérnök
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára