Statikus

2023-12-13 | 65797af60faab

Épületek tartószerkezeti tervezésében szereztél már tapasztalatot? Építőmérnöki diplomád van? Csapatjátékosnak tartod magad?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

STATIKUS
pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:
  • Épületek alapozásának tartószerkezeti tervezése
  • Előregyártott vasbeton szerkezetek gyártmányterveinek ellenőrzése
  • Szakági tervező kollégákkal, gyártási- és kivitelezési terület munkatársaival szoros kapcsolattartás
  • Belső tervellenőrzési rendszer működtetése
  • Tervezési fázist követő kivitelezési fázis szakmai támogatása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Építő- vagy Építészmérnök; Bsc vagy Msc)
  • Már szereztél tapasztalatot épületek tartószerkezeti tervezésében
  • Archicad program magabiztos kezelése

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: kiss.krisztina@eastjob.hu

EASTJOB - A SIKER RÁD VÁR!
Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, építőmérnök
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Építőipar
  • Mérnök
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina