Plant Manager

2023-01-20 | 63ca3dce09c17

Gyárvezetőként új lehetőségeket keresel? Szeretnél részt venni egy nemzetközi, dinamikusan fejlődő gyártóipari cég magyarországi gyárának felépítésében? Ha úgy érzed nem találod már a kihívást a jelenlegi helyeden, akkor pályázz hozzánk

PLANT MANAGER

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Szervezet fejlesztése LEAN elvek mentén
  • Hatékony vezetői csapat felépítése
  • Teljes üzleti folyamat kialakítása
  • Vállalati stratégiák kidolgozása, célok kitűzése és a célok elérésének elősegítése
  • Napi műveletek felügyelete, projektek idő és költség kereten belüli adaptálása
  • Üzleti tervek készítése, azok hatékonyságának és előrehaladásának nyomon követése
  • Vállalati növekedési célok elérése
  • Alkalmazottak motiválása és vezetése a stratégiai célok elérése érdekében
  • Törvényi előírások betartása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági, műszaki területen)
  • Gyártóipari területen szerzett legalább 10 év releváns szakmai tapasztalat
  • Erős LEAN Managementben szerzett tudás
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás
  • Nemzetközi területen szerzett felsővezetői tapasztalat
  • Új szervezet és nagy létszámú csapatok felépítésében szerzett tapasztalat
  • Magas szintű üzleti, pénzügyi, gazdasági hozzáértés
  • Erős konfliktus és válságkezelési készség
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Problémamegoldó és elemző hozzáállás
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: kiss.krisztina@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Felsőfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Cégvezetés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina