Felsővezetői asszisztens

2023-02-01 | 63c676e09251e

Gyárvezetők, felsővezetők munkáját segíted és szeretnél nemzetközi közegben tovább fejlődni? Projekt koordinátorként segítenéd egy felsővezető munkáját? Angolul – németül jól beszélsz?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

FELSŐVEZETŐI ASSZISZTENS

pozícióra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük.

Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

A leendő kolléga feladatai:

  • Vezető munkájának segítése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Nemzetközi meetingek levezénylése
  • Tárgyalások szervezése, emlékeztetők, jegyzőkönyvek készítése
  • Projektek előkészítésese, folyamatok összefogása
  • Prezentációk készítése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás szóban és írásban
  • Céges levelezések kezelése, a szerződések előkészítése és nyilvántartása
  • Működési folyamatok fejlesztése

A leendő kollégával szembeni elvárások:

  • Releváns feladatkörben szerzett szakmai tapasztalat nemzetközi környezetből
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret, erős Excel és PPTX tudással
  • Erős prezentáló képesség
  • Projekt koordinációra való hajlandóság
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság
  • Jó szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • Angol – német felsőfok nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: klara.szomolya@eastjob.hu

EASTJOB - A SIKER ÖNRE VÁR!

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Felsőfok
  • Német; Felsőfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Menedzsment
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára