Termelési folyamatmérnök

2023-01-10 | 63bdaf8d0a946

Folyamatmérnökként keresed új munkahelyed és több éves tapasztalattal rendelkezel ipari területen? Könnyedén átlátod a gyártási folyamatokat és szeretnéd fejleszteni angol nyelvtudásod nemzetközi csapatban?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

TERMELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Intézkedések meghatározása a termelési KPI-ok javítása érdekében
  • A gyártósori működtetéséhez szükséges pótalkatrészek meghatározása
  • A felelősségi körébe tartozó gyártási folyamatokhoz kapcsolódó FMEA és CP frissítése, gyártási utasítások elkészítése és naprakészen tartása
  • Az értékáram fejlesztése
  • Folyamatreleváns mérnöki változtatásokhoz szükséges dokumentációk biztosítása, a folyamat elindítása és nyomon követése
  • A felelősségi körébe tartozó terület képviselése önállóan belső auditokon vagy támogatással vevői auditokon
  • Költségvetés készítése és nyomon követése támogatással
  • Munkaállomás tervezéséhez szükséges műszaki specifikációk elkészítése, a kivitelezési terv jóváhagyása és a munkaállomás megvalósításának koordinálása
  • A felelősségi körébe tartozó gyártósor felkészítése termékcsaládon belül önállóan, illetve új termékplatform legyártására
  • Felelősségi körébe tartozó gyártósorok berendezéseinek és eszközeinek költségtervezése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 2 év ipari területen szerzett mérnöki tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office használatában való jártasság

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

EASTJOB – A siker Rád vár!

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, villamosmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Mérnök
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára