CNC mérnök

2022-10-24 | 6356b43a4fc44

Szívesen dolgoznál külföldön CNC mérnökként akár hosszabb távon is? Folyékonyan beszélsz angolul és felsőfokú végzettséged mellett, van tapasztalatod is forgácsolás területen?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

CNC MÉRNÖK

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát nemzetközi területre.

A leendő munkatárs feladatai:

  • CNC forgácsolási folyamatok megtervezése, előkészítése
  • Forgácsolási programok karbantartása, javítása, tesztelése
  • Gyártási folyamatok, támogatása, felügyelete
  • Dokumentációk elkészítése, naprakészen tartása
  • Társosztályokkal való együttműködés

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség (Előny: gyártástechnológiai szakirány, forgácsoló szakképesítés)
  • CNC megmunkálási és forgácsolási folyamatok ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó, kommunikációs és döntési képesség
  • Pozitív hozzáállás, nyitottság
  • Külföldi munkavégzés vállalása

Munkavégzés helye: Külföld

Jelentkezés: kiss.krisztina@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Felsőfok
Munkavégzés helye
  • Külföld
Ágazat
  • Mérnök
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina