Projektvezető

2022-10-22 | 63539438cd17c

Kiváló szervező és kommunikációs készséggel rendelkezel? Szívesen kommunikálsz külföldi vevőkkel és irányítod a projekten dolgozó kollégákat? Mindezt szívesen tennéd új munkakörnyezetben, új technológia és tudás megismerésével? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk a

PROJEKTVEZETŐ

pozíciónkra

Az új kolléga számára fejlett, magas színvonalú környezet, nemzetközi karrier – és fejlődési lehetőség, változatos technológiák biztosítják a kihívásokkal teli szakmai munkát.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Az új termék és projekt bevezetésével kapcsolatos teljes körű feladatmegoldás

  • Vevői kapcsolattartás, a termék és gyártósorok bevezetéssel kapcsolatos feladatok koordinálása

  • Projekt tagok munkájának irányítása

  • Gyártási technológia meghatározása, fejlesztése

  • Folyamat-előkészítés, fejlesztési tervek biztosítása

  • Projektekhez kapcsolódó dokumentációk vezetése

  • Költségbecslések, projektszámítások műszaki előkészítése

  • Folyamatos prezentálás a projekt státuszról

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Termelési gyártási tapasztalat hasonló pozícióban

  • Projektvezetési vagy gyártósori transzfer tapasztalat

  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Kiváló meggyőzőerő és kommunikációs készség

  • Határozott fellépés

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Korszerű technológia, folyamatos innováció

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör

  • Kellemes munkahelyi légkör

  • Karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi nagyvállalati környezetben

  • Kiemelkedően jó versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: klara.szomolya@eastjob.hu

Eastjob - A siker Önre vár!

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Menedzsment
  • Mérnök
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára