Tesztelési specialista

2022-07-29 | 62e3901cdd5ee

Mérnökként szívesen részt vennél gyártástechnológiai folyamatok működtetésében és fejlesztésében? Nyitott, csapatjátékos személyiséged mellett kiváló problémamegoldó képességgel és erős műszaki affinitással rendelkezel? Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

GYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI FOLYAMATSZAKÉRTŐ - TESZTELÉSI SPECIALISTA

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A legmodernebb gyártástechnológiai folyamatok működtetése, és folyamatos fejlesztése
  • A folyamatokat végző gépek technikai rendelkezésre állásának biztosítása, növeléséhez szükséges technikai feltételek meghatározása és azok bevezetése
  • Meghatározott technikai és költségcsökkentő projektek támogatása
  • Gép és gyártósor átvételek megvalósítása, folyamatot jellemző karakterisztikákra képességvizsgálatok elvégzése
  • Aktív, nemzetközi kapcsolattartás a cég folyamatszakértőivel
  • Gépek első kalibrálásának elvégzése a gyártási területen
  • Géphibák esetén szisztematikus és dokumentált problémamegoldás (gyökérokok feltárása, azok tartós elhárítására intézkedések definiálása, bevezetése)
  • Hatáskörébe tartozó folyamatokhoz kapcsolódó oktatási anyagok készítése és oktatása
  • Tesztfolyamatokat érintő digitalizálási projektek meghatározása, bevezetése
  • Javaslattétel az adott folyamathoz tartozó berendezéshez szükséges tartalék alkatrészek meghatározásához
  • Javaslattétel az autonóm és preventív karbantartási tervek tartalmára
  • Hatáskörbe tartozó folyamatokkal kapcsolatos riportok készítése, feldolgozása, riportálási rendszer fejlesztése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamos-, gépész-, vagy mechatronikai mérnök)
  • Erős műszaki affinitás
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség, határozott fellépés és kommunikáció
  • Nyitott, csapatjátékos személyiség
  • Agilis mentalitás

Előny, de nem feltétel:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • SAP, Inventor ismeret
  • Robotikai, automatizálási ismeretek
  • QS-STAT rendszerek ismerete

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: molitorisz.gabor@eastjob.hu

EASTJOB – A siker Rád vár!

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
  • Felsőfokú műszaki, villamosmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Mérnök
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor