Hegesztőmérnök

2022-06-08 | 62a04e6a29a66

Szívesen felügyelnél hegesztési, forrasztási folyamatokat és részt vennél a minőségügyi reklamációk elemzésében és a hibaokok feltárásában? Középszintű angol nyelvtudásod mellett jó elemző és problémamegoldó képességgel rendelkezel?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

HEGESZTŐMÉRNÖK

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai

  • Hegesztési és forrasztási folyamatok felügyeletének ellátása: a hegesztés és forrasztás technológiai folyamatainak és minőségirányítási rendszereinek felügyelete, fejlesztése
  • Hegesztési, forrasztási utasítások, előírások és ahhoz kapcsolódó dokumentációk készítése, naprakész karbantartása
  • Hegesztéssel, forrasztással kapcsolatos minőségirányítási vizsgálatok meghatározásában és nyomon követésében való részvétel
  • Hegesztési, forrasztási feladatok kivitelezésének megtervezése, üzemi végrehajtás koordinálása, ellenőrzése
  • Gyártási folyamatok fejlesztése
  • A külső és belső auditokra történő felkészülés szakmai irányítása
  • Részvétel a minőségügyi reklamációk elemzésében és a hibaokok feltárásában
  • Hegesztő és forrasztó személyzet szakmai felügyelete
  • Készülékek, szerszámok rendszeres felülvizsgálatának koordinációja
  • Technológiai fegyelem és a minőségügyi követelmények betartása, betartatása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Gépészmérnök vagy anyagmérnök végzettség és/vagy EWE/IWE végzettség és/vagy hegesztőmérnöki felsőfokú végzettség
  • Termelési területen hegesztési felelős munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Precizitás, rugalmasság, nyitottság
  • Munkavégzés önállóan és csapatban

Előny, de nem feltétel:

  • Hegesztőrobotok programozásában szerzett gyakorlat
  • Alumínium hegesztésben, forrasztásban szerzett tapasztalat
  • AWI/TIG hegesztésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: molitorisz.gabor@eastjob.hu vagy www.eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, anyagmérnök
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Mérnök
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor