MES specialista

2023-02-01 | 628e3981c7a30

Van tapasztalatod adatbázisok és szerverek konfigurálásában és az MES rendszerben is jól kiismered magad? Erős műszaki tudásod mellett jó problémamegoldó és kommunikációs készséggel is rendelkezel? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

MES SPECIALISTA

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Adatbázisok és szerverek tervezése, telepítése és konfigurálása, valamint fejlesztése
  • Modulok telepítése és konfigurálása, MES csatolófelületek implementálása
  • Optimalizálási feladatok ellátása és szerverek karbantartása
  • Adatbázis és szerver kommunikációs hibák felderítése, elhárítása, megelőzése
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, veszteségek csökkentése és hatékonyság növelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal és a társosztályokkal
  • Aktív részvétel digitalizálási projektek végrehajtásában

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mérnökinformatika / villamosmérnök / mechatronikai mérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős műszaki affinitás
  • Megbízható Windows szerver és SQL adatbázis telepítési és konfigurálási ismeretek
  • Agilis mentalitás, határozott fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség, valamint szervező készség

Előny, de nem feltétel:

  • Német nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: vivien.kriston@eastjob.hu vagy www.eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, villamosmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Műszaki
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Bálint-Kriston Vivien