MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

2022-04-25 | 626693ca2121f

A kihívásokat keresed a gyártósori minőségbiztosítási problémák megoldásában? Emellett a vevőkkel és a beszállítókkal is kommunikálsz? Fejlődni szeretnél minőségirányítási mérnöki területen? Mindezt szívesen tennéd új munkakörnyezetben, új technológia és tudás megismerésével? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod és Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gyártási folyamatokhoz minőségügyi terv készítése
  • Hatékony minőségi követelmények kidolgozása
  • Minőségi mutatók optimalizálása, hibaarány csökkentése
  • Javaslattétel kidolgozása megelőző és javító intézkedésekre
  • Vevői és beszállítói reklamáció kezelés
  • A kritikus minőségi problémák megelőzése, ill. megoldása
  • Ellenőrzési folyamatok fejlesztése
  • FMEA, CP,8D, 5W, és egyéb minőségeszközök alkalmazása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gépész/villamosmérnök)
  • Minőségbiztosítási területen eltöltött legalább 2 - 3 éves tapasztalat
  • Legalább középfok angol vagy német nyelvtudás
  • A minőségbiztosítási eszközök ismerete
  • Motivált, elkötelezett személyiség
  • Kiváló problémamegoldó és szervező készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Borsod megye
  • Heves megye

Jelentkezés: szomolya.klara@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Egyetem
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Heves
Ágazat
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítás
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára