Alkalmazásfejlesztő

2022-03-09 | 62285e48cce49

Alkalmazásfejlesztőként dolgozol és új kihívásokat keresel? Objektumorientált programozási nyelvek ismerete mellett tárgyalóképes angol nyelvtudással is rendelkezel?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Alkalmazások tervezése és fejlesztése az IT tanúsítványok kezelése és a Termelések digitalizálása területén
  • Nemzetközi csapatokkal közösen megoldások kidolgozása az aktuális és jövőbeli koncepciók és trendek lefedésére
  • A felhasználói követelmények összegyűjtése, elemzése és dokumentálása
  • Az esetleges problémák kijavítása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Objektumorientált programozási nyelv (lehetőleg C#, .NET, angular), a szolgáltatás- és üzenetorientált szoftverfejlesztés ismerete
  • Az ipari gyártás területén használt kommunikációs technológiák ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Heves vagy Pest megye, home office ill. távmunka lehetőséggel

Jelentkezés: vivien.kriston@eastjob.hu vagy www.eastjob.hu

Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Budapest
  • Heves
Ágazat
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kriston Vivien