Vevő- és termeléstervező

2022-06-22 | 61b9f443948e2

Rendelkezel logisztikai tervezés területén szerzett tapasztalattal? Nem okoz gondot a beszállítókkal és más osztályokkal való folyamatos kapcsolattartás?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

VEVŐ- ÉS TERMELÉSTERVEZŐ

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Nyersanyagok beszerzése, szállítmányok nyomonkövetése
  • Nyersanyag-szükségletlista és a szállítási késedelmek monitorozása
  • A vevői megrendelések felülvizsgálata és megerősítése az SAP rendszerben
  • A vevői fluktuáció nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, a vevőkkel, valamint a logisztikai osztállyal és más részlegekkel
  • A gyártási terv elkészítése és megjelenítése a rendszerben a vevői igényeknek megfelelően
  • Heti/havi kapacitástervezési táblázatok frissítése
  • Részvétel a termeléssel kapcsolatos napi megbeszéléseken

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 1 év autóipari tapasztalat a logisztikai tervezés területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Analitikus készségek, rugalmasság, proaktivitás

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: molitorisz.gabor@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, logisztikai mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Logisztika
  • Mérnök
  • Termelés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor