Logisztikai beszállítói kapcsolattartó

2021-12-15 | 61b9f0f299cf7

Több éve logisztikai területen dolgozol és szeretnél előre lépni a karrieredben? Kimagasló kommunikációs és tárgyaló készséggel rendelkezel nem csak magyarul, hanem angol nyelven is? Szívesen dolgoznál egy multinacionális vállalat nemzetközi beszállítóival és nyitott vagy pár napos külföldi kiküldetésekre?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

LOGISZTIKAI BESZÁLLÍTÓI KAPCSOLATTARTÓ

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Nemzetközi szintű együttműködések vezetése a beszállítókkal
  • Keretmegállapodási tárgyalások vezetése, a vállalat képviselete
  • Ellátási lánc kockázatelemzése és kockázatcsökkentő megoldások kidolgozása
  • Szűk keresztmetszetek kezelése, tervek elkészítése
  • Szoros kapcsolattartás a beszállítókkal, rendszeres látogatások, auditok lebonyolítása
  • Beszállítói teljesítmény folyamatos monitorozása, beszállítók ösztönzésében, fejlesztésében, képzésében való részvétel

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettségi
  • Minimum 5 év releváns tapasztalat beszerzés és/vagy supply chain management területen
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyaló készség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Rugalmasság
  • Nyitottság pár napos külföldi kiküldetésekre

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, logisztikai mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Felsőfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Beszerzés
  • Logisztika
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor