Solution Analyst (K+F területre)

2021-11-02 | 6181572336188

Gazdaságinformatikus vagy és szívesen dolgoznál egy nemzetközi cégnél solution analystként? Nem okoz problémát a kapcsolattartás és a kommunikáció? Jól beszélsz angolul és szívesen használnád tudásod a mindennapi munkád során?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

SOLUTION ANALYST (K+F területre)

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Pest vagy Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, partnerek támogatása
  • Ügyfél igények felmérése, értelmezése, megoldási lehetőségek kidolgozása
  • Szoros együttműködés társosztályokkal, közös megoldások kidolgozása
  • Implementálási folyamat támogatása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú (gazdaság)informatikai végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MSSQL, Power BI és SAP ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Erős analitikus gondolkodásmód és kiváló problémamegoldó készség
  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye: Pest vagy Heves megye, HomeOffice lehetőséggel

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, informatikus mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Budapest
  • Heves
Ágazat
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kriston Vivien