Karbantartó

2022-01-14 | 61e14a36c88f8

Lételemed a karbantartás és hibaelhárítás? Szívesen dolgoznál karbantartóként egy hatékony, inspiráló közegben? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

KARBANTARTÓ

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Fröccsöntőgépek és kiegészítő berendezéseik, szerszámok karbantartása, javítása (TMK és prediktív karbantartás)
  • Gépek állagmegóvására irányuló takarítás tisztítás
  • Szerszámfűtések meghibásodása esetén azok javítása, tartalék alkatrészek beszerzésében való részvétel
  • Karbantartási segédanyagok és alkatrészek leltározása
  • Karbantartáshoz kapcsolódó termelési adatok szolgáltatása
  • Technológiai folyamatos fejlesztésében való részvétel

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat (gép és/vagy szerszámkarbantartás)
  • Középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Automata gépek karbantartásában szerzett tapasztalat előny
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Műanyag fröccsöntési ismeretek előnyt jelentenek

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu vagy www.eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Szakmunkás
  • Szakközépiskolai érettségi
  • Technikus
Szükséges szakképzettség
  • Középfokú műszaki
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Fizikai
  • Gyártás
  • Műszaki
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kriston Vivien
  • Nagy Helga