Ügyvezetői asszisztens

2022-01-06 | 61d70c774e790

Szeretsz tervezni, szervezni és változatos feladatokat végezni? Szívesen támogatnád egy dinamikusan fejlődő gyártó cég ügyvezetőjének munkáját?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Meetingek szervezése
  • Szerződések nyilvántartása, rendszerezése
  • Számlák ellenőrzése és engedélyeztetése
  • Üzleti utakkal kapcsolatos feladatok elvégzése (jegyek és szállás foglalás, biztosítás, transzfer)
  • Vállalati járművekkel kapcsolatos ügyintézési feladatok ellátása (beszerzési, szervizelési, javítási ügyek intézése, üzemanyagkártyák rendelése)
  • Irodaszerek, ajándékok beszerzése
  • Postázási feladatok ellátása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Előny, de nem feltétel:

  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: vivien.kriston@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Szakközépiskolai érettségi
  • Gimnáziumi érettségi
  • Technikus
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Középfokú egyéb
  • Középfokú gazdasági
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
  • Német; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Adminisztráció
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kriston Vivien