Minőségbiztosítási Projektvezető

2021-09-04 | 61331fa6b4c7e

Minőségbiztosítási mérnökként új projekteket támogatsz? Szeretnél fejlődni a szakterületeden? Alig várod, hogy egy professzionális csapat tagja légy? Jó munkahelyi légkörben szeretnéd folytatni a karrieredet, ahol Te igényeid vannak fókuszban?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

MINŐSÉGBIZTOSÍTASI PROJEKTVEZETŐ

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Brosod megyébe.

A leendő munkatársak feladatai:

  • Új termékek gyári bevezetésének támogatása
  • Érvényes vevői előírások elsajátítása, betartása és betartatása a projekt során
  • Első mintázások megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása
  • Gyártási ellenőrzési tervek kidolgozása, ellenőrzési utasítások készítése
  • Minőségügyi rendszer fejlesztése
  • Aktív részvétel az új termékek bevezetése előtti folyamatauditokon és ezekre való felkészülés
  • A termelés napi szintű támogatása a projektre vonatkozóan
  • Projekt koordináció eseti jelleggel
  • Vevői képviselet

A leendő munkatársakkal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Minőségbiztosításban szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
  • Minőségügyi módszerek és technikák ismerete
  • Autóiparban szerezett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, minőségbizt.mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Minőségbiztosítás
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára