Gyártástámogató mérnök (Folyamatmérnök)

2021-07-14 | 60eed4d040de6

Gépészmérnök, vagy villamosmérnök diplomád van és már dolgoztál autóipari beszállítónál  gyártó környezetben? Szeretnél egy szuper csapatban érdekes feladatokat megoldva hozzájárulni egy dinamikusan fejlődő vállalat sikereihez?

Elmondjuk a részleteket, pályázz hozzánk

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (FOLYAMATMÉRNÖK)

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, dinamikusan fejlődő partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Gyártási folyamatok meghatározása, ellenőrzése, folyamatos fejlesztése,
  • termelési adatok gyűjtése, kiértékelése, elemzése,
  • új termék bevezetésében való aktív részvétel,
  • termelési terület költségeinek folyamatos csökkentése,
  • vevői reklamációkra hozott intézkedések bevezetése,
  • belső selejtköltségek folyamatos csökkentése, fejlesztési projektekben való részvétel,
  • éves folyamatfejlesztési terv összeállítása és határidőre történő kivitelezése.

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség,
  • autóipari környezetben, folyamatmérnöki területen szerzett 2-3 éves tapasztalat,
  • kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • analitikus gondolkodás,
  • önálló munkavégzés, priorizálás,
  • csapatjátékos, jó kommunikációs készséggel,
  • Microsoft Office ismeret.

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
  • Felsőfokú műszaki, villamosmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
  • Német; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Gyártás
  • Mérnök
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor