IT beszerzési specialista

2021-07-14 | 60eed1907b79f

Dolgoztál már IT területen projektvezetőként és tapasztalt vagy beszerzési területen is? Szeretnéd kamatoztatni kiváló angol nyelvtudásod és szívesen dolgoznál külföldi partnerekkel, beszállítókkal? Szeretsz utazni és nem okoznak gondot az üzleti utak?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

IT BESZERZÉSI SPECIALISTA

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Beszállítók menedzselése (riportálás, monitorozás és kontrolling)
  • Külföldi partnerekkel, beszállítókkal történő megbeszélések lebonyolítása
  • Beszállítói auditokon való részvétel, beszállítói kapcsolatok fejlesztése
  • Ajánlatkérési folyamatok (RfP) koordinálása, támogatása
  • Különböző projektek lebonyolítása/projektekben való részvétel

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Gazdasági vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Beszállítók menedzselésében való tapasztalat
  • IT környezetben szerzett projektvezetői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és szervezési készség

Előny, de nem feltétel:

  • Autóipari és/vagy nemzetközi vállalatnál szerzett IT tanácsadói tapasztalat
  • Üzleti utazásra való hajlandóság

Amit partnerünk nyújt:

  • Stabil vállalati háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • Kihívásokkal teli és magas szintű szakmai tevékenység egy nemzetközi vállalatnál
  • Nemzetközi projektekben való részvétel és külföldi megbízás
  • Karrierlehetőség, folyamatos képzési programok és nyelvtanfolyamok
  • Versenyképes fizetés és teljesítmény bónusz
  • Cafeteria választható elemekkel
  • Otthoni munkavégzés
  • Iskolakezdési támogatás

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, informatikus mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Felsőfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Beszerzés
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kriston Vivien
  • Molitorisz Gábor