Minőségbiztosítási mérnök

2021-07-02 | 60df2c50602b0

Hatékonyan használod munkád során az autóipari minőség biztosítási eszközöket? Szeretnél tovább fejlődni minőségügyi területen?

Szívesen dolgozol egy hatékony, inspiráló, közegben?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük.Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod és Heves megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Vevői minőségügyi reklamációk nyomon követése, kezelése

  • Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése

  • Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása

  • Belső auditok tervezése, végrehajtása

  • Részvétel az új/változtatott termékek bevezetésével kapcsolatos projektmunkákban

  • Minőségmódszerek alkalmazása a problémamegoldásban

  • Hibaokok feltárása és javító intézkedések megvalósítása

  • Problémamegoldó team munkájának koordinálása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Minimum 2 éves minőségbiztosítási tapasztalat

  • Minőségbiztosítási eszközök megbízható ismerete (8D, FMEA)

  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás

  • Magas terhelhetőség, magabiztos fellépés nemzetközi környezetben is

  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség

  • Önálló és együttműködő munkastílus

Munkavégzés helye:

Borsod megye

Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Felsőfok
  • Német; Felsőfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Heves
Ágazat
  • Minőségbiztosítás
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára