APQP mérnök

2021-06-18 | 60cc3b8c14ecb

Projektvezetésben és minőségbiztosítási területen is tapasztalt vagy? Új termék bevezetési projekteket támogatnál minőség irányítási oldalról? Szeretnél fejlődni ezen a területen? Inspiráló, innovatív munkakörnyezetet keresel?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk az

APQP MÉRNÖK

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégákat Borsod és Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gyártási folyamatok műszaki támogatása
  • Új termék bevezetésében való aktív részvétel
  • Kitűzött termelési és minőségi célok elérésének mérnöki támogatása
  • Gyártástámogató rendszerek fejlesztése, felügyelete
  • Lehetséges hibaokok feltárása, javító intézkedések bevezetése (FMEA, 8D)
  • Munkautasítások, technológiai dokumentáció elkészítése, változások menedzselése, archiválása és karbantartása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, központtal, vevőkkel, szállítókkal

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • APQP folyamat ismeret, 2-3 év tapasztalat
  • MS Office, Windows felhasználói szint
  • Angol nyelv középfokú ismerete,
  • Innovatív gondolkodás, nyitottság, kreativitás, proaktivitás
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Korszerű technológia, folyamatos innováció
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi nagyvállalati környezetben
  • Kiemelkedően jó versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Borsod megye
  • Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
  • Felsőfokú műszaki, minőségbizt.mérnök
  • Felsőfokú műszaki, villamosmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítás
  • Pályakezdő
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára