Autóipari auditor

2021-06-11 | 60c37dfdd5615

Sikeresen irányítod a belső és külső auditokat autóipari területen? Vállalati rendszer – és folyamatfejlesztésben erős vagy? Szeretnél szakértő szintre fejlődni ezen a szakterületen, egy nemzetközi csapat tagjaként? Inspiráló, innovatív munkakörnyezetet keresel?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

AUTÓIPARI AUDITOR

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Vállalat csoport globális audittervezésének koordinálása;

  • Belső rendszer-, és folyamatauditok tervezése, végrehajtása és nyomon követése, továbbá ezen auditok javító akcióinak meghatározása és bevezetése;

  • Koordinálás és részvétel az ISO 9001, és az IATF 16949 tanúsító auditokon és a vevői auditokon;

  • A minőségrendszer fejlesztése és aktualizálása;

  • Minőségirányítási dokumentációk készítése és frissítése;

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;

  • Minőségirányítás területén szerzett többéves auditori tapasztalat;

  • ISO 9001 és ISO/TS 16949 vezető auditori képesítés.

  • APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA ismeretek

  • Meggyőzőképesség, önállóság, elemzőképesség, rendszeresség;

  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Korszerű technológia, folyamatos innováció

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör

  • Kellemes munkahelyi légkör

  • Karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi nagyvállalati környezetben

  • Kiemelkedően jó versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára