Vevői minőségügyi mérnök

2021-04-12 | 607438173f673

Vevőközpontúan gondolkozol és kiváló a kommunikációs, szervező készséged? Dolgoztál már minőségbiztosítás területén, de új kihívásokat keresel?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Vevői elégedettség biztosítása, a termékminőséget illető vevői kapcsolattartásért felelős csoport szakmai irányítása (6-7 fő), munkájának megszervezése
  • Terület szakmai céljainak meghatározása, célok teljesülésének ellenőrzése
  • Szoros kapcsolattartás a vevőkkel a termék, folyamat és szállítási minőség fejlesztése érdekében, megelőző jellegű megbeszélések lefolytatása, eszkalációk magas minőségben történő kezelése
  • Helyesbítő tevékenységek koordinálása, minőségügyi módszerek alkalmazása (8D, Ishikawa, 5Why), megfogalmazott intézkedések megvalósulásának nyomon követése
  • Gyors és pontos kommunikáció a minőséget érintő kérdésekben a társosztályok felé, szükség esetén eszkaláció
  • Rendszeres és eseti riportok elkészítése, kapcsolódó adminisztráció elvégzése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan műszaki területen
  • Minimum 5 év autóipari, nagyvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat, releváns vezetői tapasztalat
  • Minőségügyi módszerek, autóipari szabványok naprakész ismerete
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Vevőközpontúság, kiváló kommunikációs és szervező készség, magas szintű stressztűrő képesség, magas szintű problémamegoldó készség
  • Utazásra való hajlandóság (eseti jelleggel).

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
  • Német; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Minőségbiztosítás
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára