Logisztikai tervező és vevői kapcsolattartó

2021-03-19 | 6054a2f89a795

Jól kommunikálsz kollégákkal és vevőkkel, emellett pedig folyton azon jár az agyad, hogyan tudnád hatékonyan megoldani a felmerült kérdéseket, problémákat? Van már tapasztalatod logisztikai tervezőként de szeretnél tovább fejlődni?

Ha a válaszod igen, jelentkezz hozzánk

LOGISZTIKAI TERVEZŐ ÉS VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Vevői oldal koordinálása a logisztikán, kapcsolattartás a vevővel és a központi értékesítéssel, vevői portálok kezelése
  • Vevői igények kiszolgálása és követése, SAP és tervszámok folyamatos nyomonkövetése
  • Készletkontrolling: raktár készletszint ellenőrzése, az előírt készletszint betartása
  • Késztermék és WIP termékek anyagtörzsi beállításainak karbantartása
  • Projektben való részvétel
  • Szerelési tervek készítése és egyeztetése az operatív beszerzőkkel és termeléssel
  • Leltárban való aktív részvétel
  • Prezentációk, kimutatások készítése az üzleti egységre és adott feladatokra vonatkozóan
  • Új folyamatok bevezetése, üzletág specifikus folyamatok kialakítása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat: 1-2 év
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás (emellett plusz német nyelvtudás előny)
  • Számítógépes és SAP ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való nyitottság

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, controlling
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Logisztika
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor