FMEA moderátor

2021-03-11 | 6049c97f1e750

Folyamatauditokat irányítasz, és szeretnél fejlődni ezen a területen? Szívesen koordinálnál FMEA meetingeket? Hatékonyan dolgoznál, inspiráló közegben? Szeretsz csapatban dolgozni, és közben a tagokat koordinálni?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk az

FMEA MODERÁTOR

pozíciónba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük.
Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Folyamat FMEA-k készítése és aktualizálása esetén az FMEA team koordinálása
  • Éves P-FMEA átvizsgálások megtervezése és azok végrehajtása az FMEA teammel közösen
  • VDA 6.3 szerinti belső folyamatauditok éves tervének összeállítása és terv szerinti végrehajtása
  • A VDA 6.3 szerinti végrehajtott belső folyamatauditok eredményeinek rögzítése a vállalat központi adatbankjában,
  • A folyamatauditok intézkedéseinek nyomon követése és státuszának riportálása havi szinten a menedzsment felé

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • VDA6.3 szerinti auditori végzettség (VDA QMC általi regisztráció előny)
  • VDA6.3 folyamatauditok végzésében legalább 1-2 éves tapasztalat
  • FMEA koordinátori/moderátori képzettség és legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Word, Excel, és Outlook szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Kivaló kommunikációs és koordináló képesség

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára