Kereskedelmi / Sales munkatárs

2021-02-15 | 602aca0c37d84

Élvezed az értékesítést, mert könnyen azonosulsz az adott termékkel? Szeretsz kapcsolatokat építeni, miközben a karrieredet építed? Tapasztalt sales-es szakemberként dolgozol, de még nem a megfelelő helyen? Célod egy biztonságos családi céghez bekerülni, ahol rugalmas keretek között dolgozhatsz, emellett a Te sikered helyezik előtérbe, és jó hangulatban telik a munkavégzés?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

KERESKEDELMI / SALES MUNKATÁRS

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték.

Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Új megrendelők felkutatása
  • Ismert, vagy feltárt partnerek irányított megkeresése
  • Árajánlatok el(ő)készítése
  • Megvalósult projektek kereskedelmi elemzése
  • Javaslat beépített termékkör, értékesítési módszerek változtatására

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Rugalmasság, szorgalom, fejlődésre készség
  • Önálló munkavégzés; az elvárt célok és követelmények „önmenedzselt” elérése
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Rugalmas munkaidő kezelés
  • Eredményorientált, rugalmas, magabiztos személyiség, erős stratégiai gondolkodással
  • Junior sales szakemberek / key account managerek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: info@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Szakközépiskolai érettségi
  • Gimnáziumi érettségi
  • Főiskola
  • Egyetem
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Értékesítés
  • Kereskedelem
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára