Építőipari projektvezető munkatárs

2021-02-15 | 602ac8451893c

Építőipari projektek kidolgozásában és kivitelezésében jártas vagy? Kiválóan kommunikálsz megbízókkal – alvállalkozókkal egyaránt? Célod egy biztonságos családi céghez bekerülni, ahol rugalmas keretek között dolgozhatsz, emellett a Te sikered helyezik előtérbe, és jó hangulatban telik a munkavégzés? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

ÉPÍTŐIPARI PROJEKTVEZETŐ MUNKATÁRS

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Játszótér és sportpálya építés műszaki előkészítése, kivitelezés ellenőrzése, átadás előkészítése
  • Egyéb magasépítési munkák költségkalkulációja, előkészítése, munkafolyamatok saját állománnyal és alvállalkozókkal történő megszervezése, anyagkiírás/megrendelés
  • Kivitelezések rendszeres ellenőrzése, műszaki átadás
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Folyamatos egyeztetés a helyszíni építésvezetővel
  • Projekt utókalkuláció készítés (hez információ- és adatszolgáltatás)

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Betanulás után önálló projektkoordináló képesség
  • Magasfokú ügyfél probléma kezelés
  • Legalább 2 év tapasztalat építőipari területen
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Terc program ismerete előny
  • „B” kategóriás jogosítvány megléte
  • Megbízható és felelősségteljes munkavégzés
  • Tanulásra, problémák megoldására nyitottság

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: klara.szomolya@eastjob.hu

Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Építőipar
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára