Minősítéssel rendelkező AWI hegesztő

2021-02-12 | 6026d8c120696

AWI hegesztőként dolgozol? Rendelkezel érvényes minősítéssel? Szeretnél egy stabil hátterű cégnél dolgozni?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

MINŐSÍTÉSSEL RENDELKEZŐ AWI HEGESZTŐ

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • szénacél és saválló csövek hegesztése AWI eljárással
  • munkautasítások betartása
  • dokumentáció vezetése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • hegesztő bizonyítvány és érvényes AWI minősítés
  • legalább 1-2 éves, AWI eljárásban szerzett szakmai tapasztalat
  • röntgenbiztos varratok készítése
  • precizitás, gyorsaság, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • SCC / karimaszerelői / tűzvédelmi / targoncavezetői vizsgák
  • vegyipari ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit Megbízónk nyújt:

  • versenyképes bérezés
  • stabil vállalati háttér
  • szakmai továbbképzések
  • munkába utazási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Borsod megye

Szükséges iskolai végzettség
  • Szakmunkás
Szükséges szakképzettség
  • Középfokú műszaki
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Műszaki
  • Szakmunka
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina