Elektromos karbantartó technikus

2019-10-28 | 5da88335c5060

Szegmensében piacvezető multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a felmerülő géphibák felmérése, javítása és megelőzése a termelésben
  • a karbantartási feladatok megszervezése és a dokumentáció vezetése
  • reklamáció-kezelésben való közreműködés
  • fejlesztési javaslatok megfogalmazása

Elvárások:

  • PLC-kben, ipari vezérlésben szerzett tapasztalat
  • számítástechnikai alapismeretek
  • Előnyt jelent:
    • műszerész végzettség
    • pneumatikai ismeretek
    • Siemens S7 PLC-kben, NC hajtásokban való jártasság
    • angol/német nyelvtudás

Amit Megbízónk kínál:

  • versenyképes bérezés
  • sportolási lehetőségek
  • étkezési támogatás
  • útiköltség-térítés, illetve céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Műszaki
  • Szakmunka
  • Termelés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Linzenbold Dorisz