Elektromos karbantartó technikus

2020-08-03 | 5da88335c5060

Több éves tapasztalattal rendelkezel berendezések elektromos karbantartásában? Szeretnél egy felelősségteljes állást egy összetartó csapat tagjaként? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ TECHNIKUS

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Elektromos géphibák felmérése és javítása
  • Karbantartási feladatok elvégzése és dokumentálása
  • Berendezések üzembehelyezésében való közreműködés

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Érettségi bizonyítvány és elektromos szakirányú végzettség
  • Gyártósori karbantartói tapasztalat
  • Tapasztalat Siemens PLC kezelésében és programozásában
  • Hajtásrendszerek ismerete
  • Műszaki rajzolvasás
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Önállóság, precizitás, együttműködési képesség
  • Előnyt jelent:
    • Csavarozógépek, présgépek és ipari robotok ismerete
    • SAP ismerete
    • Angol/német nyelvtudás

Mi az, amit Megbízónk kínál?

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai kihívások és továbbképzési lehetőségek
  • Sportolási lehetőségek
  • Étkezési támogatás
  • Iskolakezdési támogatás, vállalati óvoda

Munkavégzés helye: Heves megye

Szükséges iskolai végzettség
  • Szakközépiskolai érettségi
  • Gimnáziumi érettségi
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Műszaki
  • Szakmunka
  • Termelés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Linzenbold Dorisz