C++ szoftvermérnök

2019-08-04 | 5c40239f20f80

IT szférában tevékenykedő multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe miskolci munkavégzéssel 3D vizualizáló szoftver fejlesztéséhez:

Csapatunk szerszámgépeket támogató 3D alkalmazást készít C++ nyelven, Qt és OpenGL felhasználásával.

 Feladat:

  • Aktív részvétel piaci bevezetés előtt álló automatizálási rendszer fejlesztésében
  • Agilis szoftverfejlesztői csapatmunka
  • A felmerülő kérdések önálló tisztázása a fejlesztőkkel és a tesztelőkkel
  • Komplex hibák feltárása

Elvárások:

  • Programozási gyakorlat C vagy C++ nyelven, Qt, Visual Studio ismerete
  • Angol/német nyelvtudás (alapszintű)
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • Analitikus gondolkodás, proaktivitás, precíz munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság

Előnyök:

  • Verziókövető eszközök ismerete
  • CNC technológiai ismeretek
  • OpenGL ismeretek
  • Ipari automatizálás területeken szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

A pályázó önéletrajza Eastjob Személyzeti Tanácsadó Bt.-hez történő benyújtásával/megküldésével az EU 2016/679. sz. Általános Adatvédelmi rendeletének (GDPR) 6. cikk (1) a) pontja alapján önkéntesen hozzájárul ahhoz, hogy a Társaság az önéletrajzban és motivációs levélben szereplő személyes adatokat – kizárólag munkaerő közvetítés céljából – kezelje, továbbá kijelenti, hogy a Társaság weboldalán található Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztató vonatkozó részét megismerte, a benne foglaltakat megértette és tartalmát tudomásul vette.
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Alapfok
  • Német; Alapfok
Szükséges informatikai ismeretek
  • Fejlesztés - C++; Haladó szint
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Lakatos Andrea