Beágyazott szoftver tesztelő automotive területre

2017-10-02 | 59d2378c8fcfc

Tudjuk, hogy a munkahely és a munkánk életünk meghatározó részei, számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Mi nem csak közvetítünk a partnerek között, de értéket is teremtünk azáltal, hogy munkánkat magas színvonalon, a jelölteket és a partnereket folyamatosan támogatva, visszajelzéseket adva végezzük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték, akik munkájukat professzionálisan látják el.

Ezért meghatározó, szegmensében piacvezető IT szektorban jelenlévő partnerünk számára keresünk Borsod megyébe csapatuk erősítésére kollégát az alábbi munkakörbe:

Beágyazott szoftver tesztelő automotive területre

Feladatok:

  • Járművek beágyazott hajtástechnikai rendszerének tesztelése, tesztesetek fejlesztése, automatizálása
  • Automatizált tesztek futtatása, teszteredmények kiértékelése, hibaelemzés, hibajegyek felvétele
  • Hardveres és szoftveres tesztkörnyezet karbantartása. fejlesztése
  • Részvétel szakmai megbeszéléseken
  • Aktív kapcsolattartás fejlesztőkkel és ügyfelekkel
  • Agilis csapatban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Tanulási hajlandóság
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Tapasztalat beágyazott rendszerekkel
  • C programozási nyelv alapszintű ismerete, forrás kód megértése
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Előny:

  • Második idegen nyelv ismerete (német vagy angol)
  • Tesztelési és tesztautomatizálási tapasztalat
  • Jártasság verziókövető rendszerek használatában
  • Hajtástechnikai ismeret
  • ISTQB képesítés
  • Script nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Munkavégzés helye: Miskolc

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
  • Német; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • IT
  • Műszaki
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Lakatos Andrea