Vezető Karbantartó mérnök

2017-06-26 | 5873d1e9ee92e

Tudjuk, hogy a munkahely és a munkánk életünk meghatározó részei, számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Mi nem csak közvetítünk a partnerek között, de értéket is teremtünk azáltal, hogy munkánkat magas színvonalon, a jelölteket és a partnereket folyamatosan támogatva, visszajelzéseket adva végezzük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték, akik munkájukat professzionálisan látják el.

Ezért meghatározó, szegmensében piacvezető autóipari partnerünk számára keresünk csapatuk erősítésére kollégát az alábbi pozícióba:

VEZETŐ KARBANTARTÓ MÉRNÖK

            Feladatok:

  • Termelőeszközök rendelkezésre állásának biztosítása
  • Pótalkatrészek rendelkezésre állás biztosítása
  • Raktári készletnyilvántartás vezetése
  • Részvétel új termelőeszközök beszerzésében,üzembevételén
  • Kritikus berendezések meghatározása, elemzése
  • Részvétel a gyártási problémák megoldásában
  • Projektek műszaki támogatása, együttműködés a társterületekkel
  • Karbantartási tervek folyamatos aktualizálása
  • Karbantartási és munkautasítások készítése, revíziózása
  • Jelentések, statisztikák, kimutatások, bemutatók készítése
  • Karbantartási csapat munkájának irányítása

            Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Gyártói, autóipari tapasztalat min. 3-5 év
  • Gyakorlatias és magabiztos angol nyelvtudás
  • Önálló, felelősségteljes, rugalmas, precíz, folyamatorientált munkavégzés
  • Problémamegoldó módszerek ismerete és használata, logikus gondolkodás,
  •  jó kommunikációs képesség
  • TPM, Lean tapasztalatok
  • MS-Office ismeretek

Előny:

  • Automatizálási vagy mechatronikai végezettség
  • AutoCad ismeret
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP)
  • Autóipari követelmények gyakorlati alkalmazása (ISO TS 16949, VDA, QS 9000, APQP)

            Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség, széles körű juttatásokkal
  • Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
  • Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
  • Biztos munkahely elkötelezett munkatársaknak

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
  • Felsőfokú műszaki, villamosmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Ágazat
  • Mérnök
  • Műszaki
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina
Hírek