Logisztikus

2023-12-13 | 65798d8a3e88b

Logisztikai területen szereztél tapasztalatot? Analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel, és jól beszéled az angol nyelvet?

Ha a válaszod igen, pályázz hozzánk

LOGISZTIKUS
pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük.
Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

Milyen feladatok várnak rád?
  • Gyártási tervek készítése a megrendelések alapján (napi- illetve heti gyártási tervek készítése)
  • Alapanyag beszerzése a beszállítóktól
  • Alapanyag szükséglet ellenőrzése
  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a társosztályokkal
  • Kiszállítási tervek készítése
  • Együttműködés külföldi kollégákkal, beszállítókkal

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat gyártóipari területen
  • Analitikus gondolkodásmód

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: helga.cserny@eastjob.hu

EASTJOB - A siker RÁD vár!
Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú műszaki, logisztikai mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Logisztika
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Bénó-Cserny Helga