EHS manager

2023-12-13 | 63cb1ab779e71

Környezetvédelmi mérnökként dolgozol és új kihívást keresel? Naprakész tudással rendelkezel a környezetvédelmi jogszabályok és hatósági előírások terén? Szeretnéd kamatoztatni folyékony angol nyelvtudásod nemzetközi környezetben és analitikus gondolkodásmód jellemez?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

EHS MANAGER

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A létesítmény meghatározott területén a munkavédelmi feladatok ellátása
  • Folyamatos és proaktív veszélyazonosítás, kockázatok szisztematikus kezelése és vonatkozó védőintézkedések meghatározása
  • Munkavédelmi és biztonsági előírások, szabályzatok létrehozása
  • Egészségügyi és biztonsági célok meghatározása, betartásának ellenőrzése
  • Munkavédelmi oktatások megszervezése és dokumentációjának elkészítése
  • Kijelölt munkautasítások munkavédelmi szempontú felülvizsgálata és kiegészítése
  • Munkavédelmi kockázatok elemzése és javaslattétel a kiküszöbölésükre
  • Baleseti dokumentáció vezetése, baleseti kockázatok elemzése
  • Munkavédelmi dokumentáció naprakészen tartása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Auditokon való részvétel

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú minőségbiztosítási/ műszaki/munkavédelmi mérnöki/ környezetvédelmi mérnöki
  • végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • 3 - 5 éves releváns szakmai tapasztalat gyártóipari környezetben (átfogó üzembiztonsági,
  • munkabalesetek kivizsgálása, kockázatértékelések, termelő berendezések üzembehelyezése,
  • működtetése)
  • Jogszabályok, szabványok naprakész ismerete
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek
  • Rendszerszemlélet, önállóság
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: kiss.krisztina@eastjob.hu

EASTJOB – A siker Önre vár!

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, minőségbizt.mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
  • Német; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Mérnök
  • Műszaki
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina
Blog