IT Projekt Menedzser

2023-02-01 | 6399f208135eb

Átlátod a különböző ERP rendszerek működését és nem okoz gondot, ha a felhasználói szinttől mélyebben is bele kell ásnod magad egy-egy szoftverbe? Nem idegen számodra a Master Data kifejezés? Erős projekt menedzsment szemlélettel rendelkezel és szívesen vinnél egy cégnél nemzetközi szinten rendszer bevezetést?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk a

IT PROJEKT MENEDZSER

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük.

Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • INFOR LN rendszer bevezetése és SAP rendszer kivezetése céges nemzetközi szinten
  • Törzsadat migrációk koordinálása informatikai rendszerek között (SAP-ból INFOR LN-be)
  • A törzsadat (Master Data) menedzsment koordinációja vállalati szinten: termékadatok, vevői adatok és szállítói adatok
  • A törzsadatok további fejlesztéseinek koordinálása
  • Szabványosított folyamatok, adatstruktúrák és KPI-ok meghatározása és monitorozása
  • Az ERP és PDM informatikai rendszerek továbbfejlesztésének támogatása a belső és külső érintettekkel együtt
  • Kulcsfelhasználók támogatása és képzése globálisan

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, informatikai vagy műszaki végzettség
  • Magabiztosan és folyékonyan kommunikálsz angolul, írásban és szóban egyaránt. Előny, de nem feltétel a német nyelvtudás
  • Van tapasztalatod autóipari termékadat-kezelésben
  • Előnyt jelent, ha jártas vagy a következő szoftverek kezelésében: PTC Windchill, Infor LN és/vagy SAP PDM
  • Projekt menedzsment szemlélet
  • Jó szervezőkészséggel rendelkezel, jól tudsz másokat és feladatokat koordinálni
  • Magasfokú önállóság jellemez
  • Szükség esetén hajlandó vagy üzleti utazásra

Jelentkezés: vivien.kriston@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, informatikus mérnök
  • Felsőfokú műszaki, villamosmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Ágazat
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Bálint-Kriston Vivien