Salesforce Solution Consultant

2023-02-01 | 638c757ea8c73

Pályakezdő vagy junior informatikusként keresed a helyed és szeretnél egy innovatív, nemzetközi cégnél dolgozni? Jártas vagy a Lightning alkalmazásfejlesztésben és jól ismered a Salesforce eszközeit?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

SALESFORCE SOLUTION CONSULTANT

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Együttműködés az ügyfelekkel az igények sikeres megfogalmazása, a projektcélok meghatározása, a megvalósítás irányítása érdekében
  • Admin szintű konfigurációk elvégzése a Salesforce-alkalmazásokhoz
  • Új informatikai igények értékelése és megoldási javaslatok kidolgozása
  • Követelmények, folyamatábrák és kapcsolódó dokumentáció készítése
  • Funkcionális konfigurációs feladatok elvégzése
  • UAT tesztelés végrehajtása és támogatása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség informatikai területen
  • Pályakezdők vagy juniorok jelentkezését is várjuk
  • Jártasság a Lightning alkalmazásfejlesztésben
  • Salesforce Force.com platform konfigurációs képességeinek ismerete
  • Tapasztalat a Salesforce ügyfélkapcsolat-kezelés (CRM), szerződés-életciklus-kezelés (CLM), B2B-kereskedelem és az árajánlatok konfigurálása (CPQ) terén
  • Salesforce Administrator tanúsítvány előnyt jelent
  • Alapvető szkriptelési és programozási ismeretek előnyt jelentenek
  • Előnyt jelent az UiPath ismerete

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: vivien.kriston@eastjob.hu

EASTJOB – A siker Rád vár!

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, informatikus mérnök
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Bálint-Kriston Vivien