Bérszámfejtési munkatárs

2022-11-14 | 63720e51e4c9e

Több éves bérszámfejtési tapasztalattal rendelkezel és nem okoz gondot a belső nyilvántartások egyeztetése és a személyügyi akták kezelése? Magabiztos Ecxel tudással rendelkezel és precízen, pontosan dolgozol?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

BÉRSZÁMFEJTÉSI MUNKATÁRS

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Munkaidő nyilvántartások és egyéb kifizetések összesítése, belső nyilvántartások egyeztetése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Bérszámfejtési, munkaügyi dokumentumok és szabadságok nyilvántartása
  • Személyügyi akták kezelése, munkáltatói igazolások kiállítása
  • Letiltások kezelése
  • Bérszámfejtő partnerrel való kapcsolattartás
  • Munkavállalók támogatása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Min. 3 éves bérszámfejtői tapasztalat
  • TB és bérügyintézői végzettség
  • Magabiztos MS Excel tudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság

Előny, de nem feltétel:

  • Angol nyelvtudás
  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: molitorisz.gabor@eastjob.hu vagy www.eastjob.hu

Szükséges szakképzettség
  • Középfokú gazdasági
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Pénzügy
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor