Indirekt beszerző

2022-11-02 | 63625bf7e81db

Széleskörű beszerzési tapasztalatodat kamatoztatnád és fejlesztenéd indirekt területen? Mindezt szívesen tennéd új munkakörnyezetben, új technológia és tudás megismerésével? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk a

INDIREKT BESZERZŐ

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A telephely műszaki-, karbantartási-, segéd- és egyéb nem termelési anyagainak beszerzése a felmerülő igények alapján
  • Beszerzéssel kapcsolatos teljes körű adminisztráció, kapcsolattartás, rendelések nyomonkövetése
  • Beszerzési rendszer kezelése, karbantartása (vevő, cikkszám, árlista létrehozása és frissítése
  • Részvétel az MRO / NPR (nem termelési anyagok) folyamatainak kialakításában és üzemeltetésében
  • Megtakarítási lehetőségek feltérképezése és kitűzött célok elérése
  • Beszállítók felkutatása, ajánlatok bekérése
  • Elemzések, riportok készítése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Indirekt beszerzésben szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Kiváló tárgyaló- és kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Korszerű technológia, folyamatos innováció
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi nagyvállalati környezetben
  • Kiemelkedően jó versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Borsod megye

Jelentkezés: klara.szomolya@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Beszerzés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára