SQD (Beszállítófejlesztő minőségügyi) mérnök

2022-10-22 | 635395bb2e901

Beszállítói reklamáció kezelésben erős vagy? Szívesen fejlődnél a beszállítok auditálásában, és fejlesztésesben? Szívesen dolgozol egy hatékony, inspiráló közegben? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük.Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Nem szériális alkatrészek reklamációjának kezelése, reklamációkezelők támogatása előszéria esetén

  • Beszállítók fejlesztése

  • Státuszjelentések és prezentációk elkészítése

  • Beszállítói és vevői auditokon való részvétel

  • Projekt megbeszéléseken való részvétel

  • Projekttevékenységek koordinálása a társosztályokkal

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki)

  • Autóipari minőségügyi tapasztalat előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelv magabiztos használata

  • Auditori képzettség előnyt jelent

  • PPAP és vagy beszállítói szériakezelési tapasztalat előnyt jelent

  • Folyamatszemléletű gondolkodásmód

  • Jó kommunikáció és koordinációs készség

  • Kreativitás

  • Határozott fellépés

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: klara.szomolya@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
  • Felsőfokú műszaki, minőségbizt.mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítás
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Szomolya Klára