Gyakornok

2022-08-16 | 62fb88d0b2666

Gépészmérnöki karon tanulsz és mellette szívesen dolgoznál gyakornokként? Szívesen alapoznád meg karriered, egy sikeres nemzetközi cégnél? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk!

GYAKORNOK LOGISZTIKAI MANAGER ÉS PRODUCTION MANAGER MELLÉ

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Borsod megyei partnerünk számára, új projektre keresünk 2 fő gyakornokot.

A leendő munkatársak feladatai:

  • Logisztikai- és Production manager melletti adminisztrációs feladatok ellátása
  • Termelési egyeztetéseken való részvétel és az elhangzottak dokumentálása
  • Munkautasítások adminisztrációja
  • Minőségügyi utasítások dokumentálása

A leendő munkatársakkal szembeni elvárások:

  • Gépészmérnöki karon folytatott felsőfokú tanulmányok (preferáltan.: gépészmérnök/műszaki manager szak)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Talpraesettség, felelősségteljes hozzáállás

Előny, de nem feltétel:

  • SAP és LEAN ismeretek

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: kiss.krisztina@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina