Folyamatmérnök logisztika területre

2022-08-12 | 62f62079b5544

Több éve dolgozol supply chain management területen és szívesen kipróbálnád magad egy új csapatban? Nem okoz problémát, ha külföldi kollégákkal angolul kell tárgyalnod? Olyan munkahelyet keresel, ahol izgalmas új projektek részese lehetsz?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

FOLYAMATMÉRNÖK LOGISZTIKA TERÜLETRE

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Borsod megyei partnerünk számára, új projektre keresünk kollégát.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Új logisztikai folyamatok tervezése, illetve meglévőek optimalizálása
  • Belső és külső ellátási láncok tervezése, összehangolása
  • Aktív részvétel a működési stratégia megtervezésében
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszerzési és gyártási osztályokkal
  • Vállalaton belüli Lean képzések koordinálása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség logisztikai vagy ellátási lánc menedzsment területen
  • Releváns, több éves ellátási lánc menedzsment tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Erős problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Logisztikai projektek bevezetési és Lean tapasztalat

Előny, de nem feltétel:

  • Lean Six-Sigma végzettség

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: kiss.krisztina@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, logisztikai mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Logisztika
  • Menedzsment
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kiss Krisztina