Gyártástámogató mérnök

2022-07-29 | 62e39088338e5

Műszaki területen szereztél diplomát és kipróbálnád magad gyártástámogatás területén? Könnyedén oldasz meg gyártás közben fellépő problémákat és jó kommunikációs készséggel rendelkezel?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Új termékek, gyártósorok telepítése
  • Új műszakok betanítása, képzése, a gyártósor technológiai felügyelete
  • Gyártás közben fellépő problémák megoldása
  • Munkautasítások, műveleti tervek, kapacitásmodellek készítése
  • Gyártási folyamatok folyamatos fejlesztése a LEAN elveknek megfelelően
  • Együttműködés a támogató osztályokkal
  • Gyártási és minőségügyi mutatószámok folyamatos javítása
  • Karbantartási folyamatok fejlesztése, karbantartások szervezése
  • Dolgozók munkafeltételeinek javítása
  • Alapanyag kiválasztásában és jóváhagyásában való részvétel
  • Mintagyártások koordinálása, gyártási tapasztalatok dokumentálása
  • Gyártósori dokumentáció folyamatos aktualizálása
  • Gyártástechnológiához kapcsolódó berendezések meghatározása és részvétel a beszerzésben

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előny, de nem feltétel:

  • SAP ismerete
  • AUTOCAD ismerete
  • LEAN rendszerek ismerete

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: molitorisz.gabor@eastjob.hu

EASTJOB – A siker Rád vár!

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Mérnök
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor