Junior alapanyag beszerző

2022-07-08 | 62c7f3d373e75

Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel? Felsőfokú végzettséggel rendelkezel és szívesen dolgoznál alapanyag beszerzőként egy nemzetközi gyártócégnél? Jól beszélsz angolul és agilis, csapatjátékos hozzáállás jellemez?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

JUNIOR ALAPANYAG BESZERZŐ

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Alapanyagbeszerzés biztosítása a zavartalan, folyamatos termeléshez
  • Szállítmányok nyomon követése, raktárra vételezés ellenőrzése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Társosztályokkal való együttműködés és folyamatos kommunikáció

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy gazdasági területen
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Agilis és csapatjátékos hozzáállás

Előny:

  • SAP rendszer ismerete
  • Egyéb idegen nyelvtudás

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: vivien.kriston@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, logisztikai mérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • Beszerzés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kriston Vivien