Fejlesztőmérnök

2022-05-24 | 628ca8f75f277

Mérnöki végzettséggel rendelkezel és kipróbálnád magad termékdiagnosztikai területen? Jó kommunikációs készséged mellett analitikus gondolkodásmóddal és problémamegoldó szemlélettel rendelkezel? Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

FEJLESZTŐMÉRNÖK

pozícióba

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Szoftver paraméter változást érintő fejlesztési projektekben való részvétel
  • CAN diagnosztikai, kalibráló és mérőrendszerek kezelése, karbantartása, a mérések koordinálása
  • Elemzés, dokumentálás laboratóriumi és gyártósoron regisztrált MES adatok alapján
  • Problémamegoldó folyamatok támogatása, fizikai ok-okozati összefüggések feltárása prezentálása
  • Paraméter, limit érték változtatások koordinálása, dokumentálása, egyeztetése különböző szakmai területekkel
  • Termékfejlesztési, termékvalidációs folyamat támogatása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • -Mechatronikai, villamos- vagy gépészmérnök végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Nyitottság új alkalmazások elsajátítására

Előny, de nem feltétel:

  • CAN busz kommunikáció ismerete, CAN diagnosztikai területen szerzett tapasztalat
  • Programozási ismeretek (LabVIEW)

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: vivien.kriston@eastjob.hu vagy www.eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
  • Felsőfokú műszaki, villamosmérnök
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Mérnök
  • Műszaki
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kriston Vivien