Beszerző

2022-05-02 | 626f738002bfd

Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel? Dolgoztál már beszerzőként és új kihívásokat keresel? Folyékonyan beszélsz angolul és nem okoz gondot a műszaki specifikációk, határidők, költségek egyeztetése a beszállítókkal?

Ha a válaszod igen, akkor pályázz hozzánk

BESZERZŐ

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Borsod megyébe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Anyagbeszerzés biztosítása a zavartalan, folyamatos termeléshez
  • Szállítmányok nyomon követése, raktárra vételezés ellenőrzése
  • Mennyiségi és minőségi eltérések ellenőrzése, reklamációk kezelése
  • Termelési területtel és társosztályokkal való együttműködés és folyamatos kommunikáció
  • Meglévő beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Új beszállítók értékelése, versenyeztetése, kiválasztása

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy gazdasági területen
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny, de nem feltétel:

  • SAP rendszer ismerete
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Borsod megye

Jelentkezés: molitorisz.gabor@eastjob.hu vagy www.eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Főiskola
  • Egyetem
Szükséges szakképzettség
  • Felsőfokú gazdasági, egyéb
  • Felsőfokú gazdasági, közgazdász
  • Felsőfokú műszaki, egyéb
  • Felsőfokú műszaki, gépészmérnök
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
Ágazat
  • Beszerzés
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Molitorisz Gábor