IT system administrator

2022-05-20 | 6239f0dda2ef5

Szívesen dolgoznál informatikai rendszerüzemeltetőként egy biztos hátterű vállalatnál? Szeretnél fejlődni és szinten tartani az angol nyelvtudásod, de eddig nem volt rá lehetőséged?

Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz

IT SYSTEM ADMINISTRATOR

pozíciónkra

Tudjuk, hogy a munkánk életünk meghatározó része, így számunkra kiemelten fontos, hogy mind megbízóink, mind jelöltjeink igényeit maximálisan kielégítsük. Olyan cégeket képviselünk, akiknek a munkavállaló érték. Meghatározó, szegmensében piacvezető partnerünk számára keresünk kollégát Heves megyébe.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Felhasználók oktatása, támogatása, jogosultságok kezelése
  • A kommunikációs eszközök állapotának monitorozása, a fellépő rendellenességek és hibák gyors elhárítása (e-mail, internet, telefon)
  • Számítógépes eszközök installálása, javítása, javíttatása, hálózatépítés támogatása, koordinálása
  • Szerverek és az IT rendszerek folyamatos működésének biztosítása
  • Egyéb, az IT rendszerek működésével kapcsolatos teendők ellátása
  • Folyamatos együttműködés a külföldi IT kollégákkal

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Középfokú informatikai végzettség (preferáltan rendszergazda képesítés)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Napi kommunikációhoz szükséges angol nyelvtudás

Előny, de nem feltétel:

  • SAP ismerete

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezésvivien.kriston@eastjob.hu

Szükséges iskolai végzettség
  • Technikus
Szükséges szakképzettség
  • Középfokú műszaki
Szükséges nyelvismeret
  • Angol; Középfok
Munkavégzés helye
  • Heves
Ágazat
  • IT
Szerződés típusa
  • Teljes munkaidő
Ügyintéző
  • Kriston Vivien